Rozverný Fabulačník
Michal Ozogán

Vesmírní lidé?

Vesmírní lidé?

Vesmírní lidé? Znáte je? Že ne? Tak to upřímnou soustrast. Přišli jste totiž o pořádnou porci zábavy.

Je tam někde nad námi. V bezbřehých výšinách shlíží na naše hříšné životy a snaží se přivést je na cestu pravdy. Čeká ho obzvláště těžká cesta, protože většina obyvatel planety Země žije v politování hodném bludu. Někteří z nás dokonce ani neovládají sami sebe. Nicméně On, ten, kdo dokáže pouhou myšlenkou pohnout vesmírem, ten, v jehož srdci dřímá nehynoucí láska a odpuštění, nespí. On bdí a s ním i 150 tisíc lodí jeho vesmírné flotily, která hlídkuje na oběžné dráze kolem Země. Není to nikdo jiný než sám admirál Aštar Šenar.

Admirál Aštar ale není žádný bůh, a proto si musí dát každé jaro šlofíka. Avšak nemůže nechat Zemi bez dozoru a právě z toho důvodu tu nyní hlídkuje Ptaah, který ale ovládá pouhých sto tisíc vesmírných lodí. Zároveň to není žádný mladíček, protože už mu pomalu táhne na osmi stovku. A právě tito dva jsou členové sil Světla, která bojují proti neporazitelné temnotě.

Těmi největšími záporáky se stávají Ještěráci. Podařilo se jim již ovládnout většinu planety pomocí čipování lidí. Byli jste očkování proti prasečí chřipce? Upřímnou soustrast, vaši mysl začali ovládat Temní. Nic si z toho ale nedělejte takto ovládaných je už 98% lidstva. Jak se zdá, tak andělé světla postupně ztrácí.

Aštar Šenar je ale Aštar Šenar, a proto se nevzdává. Denně odráží od Země nebezpečné záření, zaceluje ozónové díry a čistí naši planetu od škodlivých látek. Je to prostě zaměstnaný chlapík. Navíc musí celé lidstvo přesvětšit, že není výplod fantazie nějakého pomatence. Vyzýval dokonce Čechy, aby se postavili stavbě jaderné elektrárny Temelín, protože je pro čistou energii (lepší než postavit jednu jadernou elektrárnu, která vypouští vodní páru, postavit 5 tepelných, které vypouští oblaka oxidu uhličitého).

Právě takový pohled má na věc sekta Vesmírní lidé. Není to ale žádná banda otrhaných pobudů, které každý ignoruje. Je to dobře organizované skupina, kterou většina lidi ignoruje. Jejich hlasu podlehlo už mnoho lidí. Mě osobně jejich poselství nijak nedrásá (to víte, čipy…) a je tu jeden z webů kam se zajdu, když se chci zasmát. Podobných vtipných webů je na internetu velké množství od feministek až po svobodnou Moravu. V co všechno člověk dokáže věřit je paradoxně neuvěřitelné. Kdoví s co se na nás chystá dále. Jak říká Forrest Gump: „Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš.“


  Přidejte svůj komentář

   


  Nepřehlédněte Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

  Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

  Už čtvrtý díl Pirátů z Karibiku a autoři stále cítí peníze hrnoucí se do jejich kapes. Je to jen způsob, jak z poctivých diváků, kteří svou filmotéku nedoplňují přes internet, vytřískat další chechtáky nebo máme tu čest s opravdu dobrou podívanou? Jak to je s rytíři štěstěny tentokrát se dozvíte v recenzi.

  Zobrazit →

  Vyměřený čas

  Vyměřený čas

  Znáte tenhle? „Peníze nebo život!“ Ne? Tak to asi nejste ze světa, kde platidlem je čas vašeho bytí.

  Zobrazit →


  Sledujte mě

  Odebírejte nové články

  Sledujte mě
  Nenechte si ujít nové články