Skladiště rubriky

Osobní

V rubrice osobní naleznete všechny ty příspěvky, které vyhledávají stalkeři. Ale nebojte se, nechystám se podnikat žádný counter-stalking. Najdete tu mé oslnivé sportovní výkony, zajímavosti odevšad, tuze komplikovaná zamyšlení či pár fotek. A když si budete náhodou myslet, že nejsem tak úplně normální, mějte prosím se mnou trochu soucit.


Not

Not

31. prosince 2016

Někdo je yes-man, já jsem no-man. Moje obliba vrtění hlavou je nesmírně silná a spojuje se nepochopením všech těch, kteří kývání považují za svůj osobní sport. Tentokrát říkám důrazné ne svému blogu. A nevýrazné ano sovětským plakátům.

a zbytek je tady →


Lyžařské kurzy jsou povinně volitelné

Lyžařské kurzy jsou povinně volitelné

12. prosince 2016

Na svahu jsem opravdový zabiják. Skoro bych si dovolil říct – sebevražedný útočník – ačkoliv mě tento výrok pravděpodobně zařadí mezi rizikové spoluobčany. Svoji kariéru jsem si ale nezvolil dobrovolně. Dohnala mě k tomu škola a její povinně volitelné kurzy.

a zbytek je tady →Seriál Semestr

Seriál Semestr

27. listopadu 2016

Seriál semestr je o vztahu na dálku (ačkoliv zrovna Berlín až taková štreka není). Co ho vyděluje s té obrovské skupiny romantických plačíren je, že se děje jen přes počítač. Aktéři tak komunikují jen přes Facebooky, Skypy a tak.

a zbytek je tady →


Lehkosti sousedského soužití

Lehkosti sousedského soužití

17. listopadu 2016

Jelikož tu nejsme v Grónku, kde hustota zalidnění o chlup překračuje dvě setiny člověka na kilometr čtvereční, máme sousedy. A to může být kámen úrazu. Jsou dvě základní cesty úspěchu – zkámošit se a nezkámošit se. Vypadá to, že obě metody se používají fifty fifty. Každá je ovšem jako dvousečná zbraň a může se vám setsakra vymstít.

a zbytek je tady →


K čemu já ten telefon vlastně mám?

K čemu já ten telefon vlastně mám?

6. listopadu 2016

S koupí nového telefonu ve mně vždycky vyvstane filosofická otázka, na co já ho vlastně mám. Zda je vůbec nutné mít smartphone a jestli nestačí několikatlačítková cihla, co dokáže přijmou hovor a odeslat SMS. Minimálně vím, že bez funkčního čísla nemůžete plnohodnotně ovládat svůj bankovní účet a všude na vás budou koukat jako na idiota.

a zbytek je tady →


Prvorepublikový blud

Prvorepublikový blud

30. října 2016

Doba první republiky je krásné období, kdy jste na ulicích potkávali Dámy a Pány, Všechno bylo růžové a každý cítil v kostech, že po válce přišel zlatý věk. A nebo ne? Není to jen prachsprostá idea o republice, která nikdy neexistovala?

a zbytek je tady →


Miluju slova

Miluju slova

23. října 2016

Slovofilie, to musí být diagnóza. Mám v oblibě všechny výrazy, která zavání exotikou a z nudné pravdy udělají barvité popsání skutečnosti. Asi právě proto nerad něco píšu v angličtině, protože tam je můj projev suchý jako moucha na parapetu.

a zbytek je tady →
Udělejte mi radost a sledujte blog:
Buďte v obraze! Nové články přímo do schránky. Elektronické...
RSS68Instagram197Facebook443Twitter1117
Stalkujte mě na: