Nesnáším ten proaktivní typ obchodníků

Nesnáším ten proaktivní typ obchodníků

Neděle, 11:11

Věřím tomu, že pracovat v obchodě není snadné. A co teprve když máte kvóty a musíte zákazníkům prodat ten balík šátků, co nikdo nechce, protože je nesmírně odporný. Ale já jako zákazník musím ukázat přísný pohled a jako z mého oblíbeného sovětského plakátu říct jasné ne.


Slovenská Pohoda v Trenčíně 2016

Slovenská Pohoda v Trenčíně 2016

Pondělí, 20:11

Ne úplně vlastním přičiněním jsem se zúčastnil festivalu Pohoda, který se odehrává na letišti v Trenčíně. Byl to tak trochu návrat, protože minulý rok jsem tudy projížděl na kole. Tentokrát jsem přijel vlakem a neměl ani to nejmenší tušení, co mě čeká.


Ale nejsem upír, přísahám!

Ale nejsem upír, přísahám!

Pátek, 21:41

Ačkoliv se sluníčku vyhýbám jak bezdomovec klasice, opravdu nejsem upír a ani s nimi nejsem pokrevně spřízněný. Upřímně doufám, že se moje tělo dokáže správně adaptovat a vitamin D produkovat ze záře monitoru. Jen abych se od něj nespálil!


„Moje sleeping routine“

„Moje sleeping routine“

Sobota, 17:50

Všichni nám říkají, jak je spánek zdravý a že bychom ho měli praktikovat dlouze a pravidelně. Jenže kdo má dneska čas o sobě nevědět? A hlavně, co když mi přemíra spánku ubližuje a vysává ze mě energii jako křesťanský upír?


IKEA jako all day family trip

IKEA jako all day family trip

Neděle, 21:52

IKEA zná každý. V Zimbawe možná ne, ale určitě mají povědomí. A IKEA má v mé mysli rovnítko s rodinou. A spoustou dětí, které tam veselé pobíhají a dělají … věci. A ti lidé tam chodí a jí a nakupují a žijí. A mně to přijde takové ujeté. Divné. Tak nedobře nenormální.


K minulosti » Celkem článků: 222

Udělejte mi radost a sledujte blog:
Buďte v obraze! Nové články přímo do schránky. Elektronické...
RSSInstagram200Facebook439Twitter1046
Stalkujte mě na: