Římské dobrodružství #1 Příjezd do věznice

Římské dobrodružství #1 Příjezd do věznice

14. srpna 2016

Římské dobrodružství je malý cestopisný epos (můj učitel literárních žánrů by mě za to asi zabil) o tom, jak jsem se svojí frajerkou poznával krásy a žumpy slavného antického města. Ještě než však naše nohy spočinuly na starobylých chodnících, museli jsme se tam nějak dostat – a že to nebylo jednoduché!6 cestujících, vedle kterých odmítám sedět

6 cestujících, vedle kterých odmítám sedět

31. července 2016

Na cestování mám asi nejradši jízdu. Ale jen takovou, kde nemusím něco aktivně dělat (to jest řídit), nýbrž se jen tak kolébat na hranici mezi bděním a sněním. Tento druh hromadné dopravy nicméně s sebou přináší silnou nevýhodu. Svoje spolucestující si nemůžu vybrat.Nesnáším ten proaktivní typ obchodníků

Nesnáším ten proaktivní typ obchodníků

17. července 2016

Věřím tomu, že pracovat v obchodě není snadné. A co teprve když máte kvóty a musíte zákazníkům prodat ten balík šátků, co nikdo nechce, protože je nesmírně odporný. Ale já jako zákazník musím ukázat přísný pohled a jako z mého oblíbeného sovětského plakátu říct jasné ne.


Slovenská Pohoda v Trenčíně 2016

Slovenská Pohoda v Trenčíně 2016

11. července 2016

Ne úplně vlastním přičiněním jsem se zúčastnil festivalu Pohoda, který se odehrává na letišti v Trenčíně. Byl to tak trochu návrat, protože minulý rok jsem tudy projížděl na kole. Tentokrát jsem přijel vlakem a neměl ani to nejmenší tušení, co mě čeká.


Ale nejsem upír, přísahám!

Ale nejsem upír, přísahám!

1. července 2016

Ačkoliv se sluníčku vyhýbám jak bezdomovec klasice, opravdu nejsem upír a ani s nimi nejsem pokrevně spřízněný. Upřímně doufám, že se moje tělo dokáže správně adaptovat a vitamin D produkovat ze záře monitoru. Jen abych se od něj nespálil!
K minulosti » Celkem článků: 226

Udělejte mi radost a sledujte blog:
Buďte v obraze! Nové články přímo do schránky. Elektronické...
RSS70Instagram208Facebook436Twitter1062
Stalkujte mě na: